Obsah fóra osazla.com osazla.com
Záležitosti kozácké, ale i jiné.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Rychlo návod

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra osazla.com -> Adminovy zprávy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Je snad něco nejasného???
Ano
0%
 0%  [ 0 ]
Ale kdeže
100%
 100%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 1

Autor Zpráva
superman
Site Admin
Site Admin

PříspěvekZaslal: st Bře 07, 2007 10:16 am    Předmět: Rychlo návod Citovat

Tak tedy, jak jsem slíbil, zde je přiložen rachlonávod, aby jste je nemuseli stále hledat. Pokud v něm něco není (čehož bude asi hodně), pak je zde sekce FAQ (česky ČKD - Často kladené dotazy), kde se dozvíte více. No a pokud ani tam, tak se ptejte.

SUP

quick.pdf
 :
Rychlo návod k fóru.

:  quick.pdf
 :  1.03
 :  

Naposledy upravil superman dne pá Bře 09, 2007 7:41 am, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
alesxm
Novosprzněnec
Novosprzněnec

PříspěvekZaslal: st Bře 07, 2007 9:26 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že je to naprosto jasné a i laik se v tom za chvíli naučí orientovat...nakonec...je to standardní podoba fóra. Jen mne nenapadlo, že to v názvu nicku bude rozlišovat malá a velká písmena, takže moje univerzální přihlašovací jméno budu muset v tomto fóru zadávat jinak, než jinde. Jó, já durak jsem to měl zadat všechno malými písmeny. Crying or Very sad

To Superman:
Mohu u svého účtu změnit přihlašovací jméno? Ne, že by to bylo nějak podstatné, ale nemusel bych aspoň myslet na to, abych tam vždycky napsal správně ta velká písmena Blinky army
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
superman
Site Admin
Site Admin

PříspěvekZaslal: st Bře 07, 2007 9:50 pm    Předmět: A jde to Citovat

Bude-li to třeba a někdo bude chtít změnit přihlašovací jméno dejte vědět. To mohu napravit. Vaše heslo však nezměním a ani Vám jej nesdělím, páč to ani já nevím. Lze však vygenerovat náhradní, které si pak můžete změnit. Vysmate army
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra osazla.com -> Adminovy zprávy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: